چه کسانی می خواهند مهدیشهر را حذف کنند ؟؟

مطلبی با عنوان اداره راه و ترابری مهدشهر را در سایت سنگسر تایمز دیدم و بهانه دستم امد تا مطلبی هم دراینباره بنوسیم به نظرم برای شما هم جالب باشد :

ماجرا از این قرار است که یک عده برای اعاده حقشان به پا خواستند و به هر زحمتی که بود توانستند در رویدادی که اکنون بایستی آن را معجزه هزاره دانست!!! شهرستان شدن را بدست آورند. یک عده که سخت مخالف این قضیه بودند شروع کردند به جو سازی علیه مهدیشهر. کار به جایی رسید که برخی از این خود فروخته ها شبنامه نوشتند که مهدیشهری ها یاغی هستند و ما نمی خواهیم زیر ظلم یاغی ها زندگی کنیم !!!!

مسئولین استان هم هیچ برخوردی با آنها انجام ندادند گر چه خوب می دانستند که هدایتگر این توهین ها چه کسی است و هدف این پرده دری ها چیست . بگذریم...

مهدیشهر مثلا شد مرکز شهرستان تا شاید دلشان بیاید اندکی خرج این شهر کنند تا شهری که زمانی سومین شهر بزرگ ایالت قومس بوده، رنگ آرامش و رفاه به خود ببیند. اما شاید این توقع زیادی بود !!

از فردای شهرستان شدن، یه عده شروع کردند به حذف نام مهدیشهر(سنگسر)، هر چه تابلو با این نام یافتند تخریب کردند، مخدوش کردند، اصلا هر جا اگر مناسبتی بود و بانی اش اینها بودند، بکار بردن کلمه شهرستان مهدیشهر مساوی بود با طرد شدن از این جمع !

باز بماند که مسئولین این مسائل را دیدند و می دانستند که پشت پرده این توهین ها و حذف مهدیشهر از صحنه استان کیست و باز فقط نظاره کردند.

این پست اختصاص دارد به اداره منحصر به فردی که در هیچ کجای ایران نمونه اش یافت نمی شود : اداره راه و ترابری شهرستان مهدیشهر !

این اداره در روی کاغذ اداره راه و ترابری شهرستان مهدیشهر است اما در عمل جور دیگری نام برده می شود :

اداره

در پست قبلی هم اشاره کردم که عده ای انگشت شمار و البته مورد حمایت در صدد حذف مهدیشهر هستند. در همین مسیری که این اداره قرار گرفته اگر با دقت به تابلو ها نگاه کنید، نام سمنان هست اما نام مهدیشهر را با رنگ سبز !! پوشانده اند.

دکتر رهی استاندار سمنان و فرماندارش بارها از این مسیر تردد کرده اند. آیا می توان باور کرد که این بی قانونی ها را نمی دانند و از آن بی اطلاع اند ؟؟

اگر روی همین تابلو نام سمنان پوشانده میشد، تعویض تابلو به ۲۴ ساعت هم نمی کشید اما نام مهدیشهر مظلوم دو سال است که همینطور پوشانده شده است.

حتی زمانی که شهرداری مهدیشهر تصمیم گرفت با وجود این همه بی قانونی در دربند خودش یک تابلو خوش آمد گویی نصب کند، آن را هم کندند!! چرا که آنها در صدد حذف مهدیشهر هستند و از همه بدتر هیچ مقام مسئولی با آنها برخورد نمی کند.

از شورا و نهادهای مستقل صمیمانه تقاضامندیم، به این وضعیت معترض شده و به آن پایان دهند. چرا که اگر همینطور پیش برود، فردا روز حتی در همه اماکن خود مهدیشهر (سنگسر) هم دیگر نامی از شهرمان نخواهد بود، چرا که اصولا توهین به مهدیشهر و مهدیشهری ها خیلی هم خط قرمز نیست !!

 

/ 6 نظر / 78 بازدید
نسل سومی ها ...

با عرض سلام و خسته نباشید خیلی خوشحالم که شما هم به جمع مهدیشهری های مجازی پیوستید خوشحال میشم که لینکم کنید www.mtrnews.blogfa.com

پارسا

مرگ بر منافق

بهرامی

چرا نظرات قبلی را پاک کردید؟

مانی

متاسفانه ضعف مدیریتی شهر خودمون سنگسر باعث شده تا نام این شهر کم کم حذف بشه. وقتی مسئولین شهر تکانی به خود بدهند مطمئنا مردم مهدیشهر هم به حمایت و پشتیبانی از انها به پا میخیزند.

نماز شب خون های سنگسر متعصب هستن چه رسد به اوباش و اراذلش که کم هم نیستن

شهمیر

جالبه از حق صحبت میکنی.در صورتی که مهدیشهر اصلا شرایط شهرستان شدن رو نداشت.اصلا.فرهنگ شما و یمنانب ها هم مثل همه در عوض شهمیرزاد از تبصره فرهنگی میتونست سهرستان بشه مثلا اینکه تمام روستاه و شهمیرزتد مازنی حرف میزنن نه مهدیشهری