ارسال طومار مردمی- اقدام مهم و مهم تر از آن ادامه پیگیری

ظاهرا همشهری های ما بعد از اینهمه ایجاد مشکلات بر سر راه تعالی مهدیشهر-سنگسر عزیزمان بالاخره دست به کار شده و به رهبری و رییس جمهور شکواییه نوشته اند که خبرش را در اکثر سایت های مهدیشهر حتما خوانده اید. البته هنوز متن شکواییه منتشر نشده تا ما بدانیم که دقیقا چه میزان از مسائل و مشکلات را به گوش مسئولین رسانده اند اما در کلیت ماجرا این قدم بسیار مهمی برای شهر ماست.

البته این طومار ها و شکواییه ها باید خیلی زودتر از اینها نوشته می شد دقیقا بعد از آن روزی که با وجود نوشتن طومار و توهین به مهدیشهر، برخی مسئولین ارشد استان به شهمیرزاد رفتند و بدون اینکه اصلا آن توهین ها را به روی خودشان بیاورند به نوعی کاری کردند که این مسئله پیگیری قضایی نشود. طومار شهمیرزاد را دوستان گمان نکنند طومار مردمی بوده است خیر- مسائل زیادی در این طومار مطرح شد که کاملا مشخص بود مردم شهمیرزاد شریف تر از آن هستند که خود را درگیر این بازی ها کنند. هدف طومار فقط تخریب وجهه مهدیشهر بود که اگر از سوی آقایان حمایت نمی شد عقیم می ماند اما شد !

 البته بماند که چقدر فریاد زدیم که آقایان شورای شهر بایستی از مسئولین استان به خاطر حمایت از طومار شکایت کنید. از نهادهای امنیتی به دلیل کم کاری در این مورد توضیح بخواهید و در مجلس مسئله را مطرح کنید چرا که برای ما از اول آشکار بود که در این سناریو نویسی دست خیلی ها در دست همدیگر است اما خب دوستان ترجیح دادند مثبت نگر باشند تا روزی که صراحتا حذف برخی مصوبات مهدیشهر به ایشان اعلام گردید و البته در این زمان خصوصا آقای مستخدمین حسینی غیرتمندانه وارد شدند.

مسئله مهمتر از طومار و کارشکنی برخی مسئولان، آینده شهر است. الآن اگر بخواهیم سیتی سنتر هم بسازیم اداره مسکن و شهرسازی می گویند زمین نداریم !! البته زمین داریم زیاد هم داریم که در یک پست حتما با توپوگرافی و نقشه ثابت می کنم زمین داریم اما نتوانسته ایم درست برای شهر راه فرار ایجاد کنیم.

مسئله بعدی اتحاد است. شاید خیلی ها در لباس دوست منافعی را دنبال کنند و بخواهند مردم را از ادامه احقاق حق منصرف کنند. مثلا بگویند بی خیال شکایت شوید، خودمانی حلش کنیم و ... که فارغ از هر چیز بایستی به نیت این دسته از افراد شک کرد چرا که در کشور سابقه نداشته تابلو یک شهر را حذف کنند، به مردمش توهین کنند، یک شهرستان را در بدو تاسیس بخواهند چند تکه کنند، مصوباتش را حذف کنند و مسئولان استانی از همه اینها حمایت کنند ! پس مسئله ما منحصربه فرد است و فقط بایستی از راه قانون و با قدرت پیگیری شود

بزرگان شهر بایستی عامه مردم و بخصوص جوانان را نسبت به وضعیت شهر حساس کنند تا دیگر شاهد چنین روزهایی نباشیم. مسئولان شهر باید جلسات در مساجد ترتیب دهند و جوانان بیایند و درباره شهر و مسائل آن توضیح بخواهند. تنها در این صورت می توان گفت در آینده هیچکس هوس تضییع حقوق مهدیشهر به سرش نخواهد زد والا اگر فقط به همین حرکت اکتفا کنیم مطمئن باشیم همینها بلایی سر مهدیشهر می آورند که تا ۱۰ سال نتوان تاثیراتش را مرتفع کرد.

به امید آگاهی همه شهروندان سنگسری و تلاش آنان برای ساختن آینده درخشان

/ 2 نظر / 64 بازدید
?

سلام جمع آوري اينگونه طومارها كار دوستان مهديشهر نيست همانند طوماري كه در سفر رييس جمهور نوشته شد مراقب فتنه گران باشيد ارج و منزلت مردم مهديشهر خيلي خيلي بالاتر از اين حرفهاست

پارسا

این آقا یا خانم که می نویسد : جمع آوري اينگونه طومارها كار دوستان مهديشهر نيست ، بفرماید دوستان مهدیشهر چه باید بکنند؟ به نظر شما چگونه باید حق مهدیشهر را گرفت؟ به نظر شما چگونه باید در برابر توهین به شعور هزاران مهدیشهری عکس العمل نشان داد. شما که آنقدر بصیرت ندارید تا حق را تشخیص دهید ، چگونه دم از ارج و منزلت می زنید؟ وقتی تراز این شهر روز به روز در حال نزول است ، ارج و منزلت کیلویی چند ؟ . کسی که مدافعین حقوق مهدیشهر را فتنه گر می خواند، باید برود در باره ابو موسی اشعری و نظایر او در تاریخ اسلام مطالعه کند، تا اشتباه او را تکرار نکند. احتمالا این آقا یا خانم ، یا دوست مهدیشهر نیستند، و یا اگر هم هستند، دوستی شان مثل دوستی خاله ....... است. مهدیشهر از این قماش دوستان ، آنقدر دارد که می تواند صادر کند.